Data publikacji: 2016-09-02

Inter Cars prezentuje nowe Wiadomości IC

W najbliższych dniach do klientów Inter Cars dotrze najnowsze wydanie magazynu Wiadomości IC. Jak zawsze, nie brakuje w nim porad technicznych, informacji produktowych i wieści z branży. 

Wiadomości IC nr68

Tematyka wrześniowego numeru Wiadomości IC nieuchronnie zwiastuje nadejście jesieni. W wydaniu wiele miejsca poświęcono bowiem tematom, związanym z tą porą roku, jak m.in. świece żarowe, układ hamulcowy, zawieszenie, opony, ogrzewanie postojowe oraz aparatura wtryskowa. Znaleźć je można w artykułach, zawierających zarówno informacje o nowych produktach w ofercie spółki i aktualnych promocjach, jak i porady techniczne. W magazynie nie brakuje też wieści z branży motoryzacyjnej i aktualności na temat rynku. 


Redakcja Wiadomości IC opisuje również tematy dotyczące wsparcia biznesowego dla warsztatów, jak np. nowa baza informacji techniczno-diagnostycznych, sieci serwisowe, Bio Service, IC Katalog Online, eSOWA. Swoje odzwierciedlenie w magazynie mają także działania Inter Cars, skierowane do młodego pokolenia mechaników czy wręcz do przyszłych pracowników tej branży. Wśród nich wymienić można program „Młode Kadry”, Master Mechanik oraz Car Mechanic Powered by Inter Cars. 

Najnowsze wydanie Wiadomości IC już wkrótce trafi do klientów Inter Cars z całej Polski. Można też przeczytać je w wersji elektronicznej. 

https://issuu.com/intercars/docs/w68_issuu