Data publikacji: 2018-01-24

Konkurs Motointegrator.com dla warsztatów - Daj się docenić! Zdobywaj opinie, graj o gadżety!

Motointegrator ogłosił nowy konkurs dla warsztatów! Serwisy, które podczas trwania akcji zdobędą 25 opinii, dodanych przez klientów na www.motointegrator.com mają szansę wygrać zestaw gadżetów i materiałów promocyjnych dla warsztatu.

Nie od dziś wiadomo, że opinie klientów wpływają na sukces serwisu. Kierowcy chętniej umawiają wizyty w p­­olecanych warsztatach, szukają rekomendacji w internecie i wybierają mechaników z największą liczbą pozytywnych opinii. Dlatego tak ważne jest, aby zachęcać zadowolonych klientów do dodania oceny warsztatu i umacniać tym samym pozycję godnego zaufania specjalisty w swojej dziedzinie.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Należy uzyskać co najmniej 25 nowych opinii dodanych przez klientów serwisu na stroniei tym samym zyskać szansę na zdobycie pakietu super gadżetów do auta oraz materiałów promocyjnych dla warsztatu.

Konkurs trwa do 31.03.2018 r., a liczba pakietów jest limitowana. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej, po zalogowaniu się do swojej Strefy Warsztatu.

Twojego warsztatu nie ma jeszcze w Motointegratorze?

Dołącz do wyszukiwarki i zwiększ zasięg dotarcia oferty do klientów. Zaloguj się do Strefy Warsztatu, używając hasła i loginu do IC Katalogu i w kilku prostych krokach aktywuj swoją wizytówkę. Wyszukiwarka dostępna jest za darmo dla wszystkich warsztatów w Polsce.

Więcej informacji o ofercie Motointegratora znaleźć na stronie internetowej.